Insulevel Opinie, Forum, Działanie, Składniki, Cena, Przeciwskazania, Apteka

insulevel

Insulevel to tabletki na obniżenie poziomu cukru. Zbyt wysoki cukier to stan niebezpieczny dla zdrowia, szczególnie gdy utrzymuje się przez dłuższy czas. Bagatelizowanie tego może doprowadzić do zaawansowanej postaci cukrzycy i poważnych powikłań, dlatego lepiej zawczasu zadbać o unormowanie swoich wyników. Pomóc w tym mogą właśnie tabletki Insulevel.

Czym jest hiperglikemia?

Hiperglikemia to medyczny termin oznaczający przecukrzenie, czyli zbyt wysoki poziom cukru we krwi. Nie jest to pożądany stan, ponieważ nadmiar cukru uszkadza komórki, naczynia krwionośne i nerwy, może doprowadzić do uszkodzenia wzroku, groźnych infekcji czy niewydolności nerek. O tym, że we krwi jest zbyt dużo cukru, informują takie symptomy:

 • bardzo częste oddawanie moczu
 • ciągłe pragnienie i suchość w ustach
 • sucha, podrażniona skóra ze skłonnością do łapania infekcji
 • zmęczenie, spadek nastroju, senność
 • duże wahania wagi mimo braku zmian w sposobie żywienia

Insulevel na obniżenie poziomu cukru

insulevel kapsułki-skład-działanie-efekty

Najważniejsze w cukrzycy, jak i stanie przedcukrzycowym, jest zmiana diety na taką, która pomoże ustabilizować poziom glukozy. Nie jest to łatwe, bo w wielu przypadkach oznacza całkowitą zmianę sposobu żywienia, poza tym nie zawsze efekty przychodzą od razu, co może zniechęcać do kontynuowania diety.

Dla takich osób, które chcą szybko i bezpiecznie obniżyć poziom cukru, powstał preparat Insulevel. Jest on dostępny bez recepty i jak zapewnia producent, można tabletki Insulevel łączyć z innymi lekami. Najlepsze efekty są wtedy, gdy suplementację łączy się z odpowiednim sposobem żywienia, nie należy też zastępować suplementem leków na cukrzycę, które zostały przepisane przez lekarza.

W jaki sposób Insulevel obniża poziom cukru?

Cukier jest nam potrzebny do życia, ponieważ właśnie glukoza to podstawowe źródło energii dla komórek ludzkiego organizmu. Jednak zbyt duża ilość cukru zaczyna być szkodliwa, dlatego organizm wytwarza insulinę, czyli hormon, który reguluje stężenie glukozy. To insulina transportuje cukier do komórek i dba o to, by nie doszło do stanu przecukrzenia.

insulevel opinie-komentarze-forum

U osób, które często mają podwyższony cukier albo już chorują na cukrzycę, trzustka nie jest w stanie wytwarzać ciągle odpowiednio dużych ilości insuliny, by zneutralizować nadmiar cukru, dlatego jego stężenie utrzymuje się na zbyt wysokim poziomie, a trzustka ulega degeneracji. W konsekwencji organizm produkuje coraz mniej insuliny, a nadwyżka cukru zaczyna niszczyć zdrowe komórki.

Insulevel hamuje ten proces i stymuluje komórki beta znajdujące się w wysepkach Langerhansa, by wytwarzały więcej insuliny. Dzięki temu udaje się znowu uregulować poziom cukru i zmniejszają się objawy cukrzycy. Dodatkowo Insulevel reguluje przemianę materii, co przyspiesza przetwarzanie węglowodanów w cenną energię i nie prowadzi do odkładania się zapasów cukru w tkance tłuszczowej. Działanie Insulevel obejmuje także wzmocnienie układu odpornościowego oraz oczyszczenie krwi i limfy.

Jaką skuteczność ma Insulevel?

– u trzech na czterech pacjentów stosujących Insulevel udało się obniżyć poziom cukru

– dwie trzecie pacjentów dzięki Insulevel widocznie poprawiło swój metabolizm

Tak wyglądają wyniki badań klinicznych przeprowadzonych w Niemczech na dużej grupie osób chorych na cukrzycę. Na podstawie tych badań specjaliści uznali, że Insulevel jest skutecznym preparatem do obniżania poziomu cukru i przynosi długotrwałą poprawę.

Przeczytaj Także: Redusugar Na Cukrzyce

Zalety stosowania tabletek Insulevel:

 • większa ilość insuliny
 • obniżony poziom cukru
 • prawidłowy cholesterol
 • złagodzenie objawów cukrzycy
 • sprawniejsza przemiana materii
 • wsparcie dla układu krążenia


Jak należy używać tabletek Insulevel?

Zalecana przez producenta dawka to jednak tabletka dziennie, w razie potrzeby można brać w ciągu doby dwie kapsułki, ale nie więcej. Standardowa kuracja trwa trzy miesiące i to po takim czasie można liczyć na to, że osiągnięta poprawa utrzyma się na bardzo długo.

Zaleca się regularne powtarzanie kuracji, tak by nie dopuścić do nawrotów hiperglikemii.

Kto może stosować Insulevel i czy to jest bezpieczne?

Insulevel jest odpowiedni dla osób powyżej 18 roku życia. Nie wymaga recepty, jeśli jednak pacjent ma wątpliwości co do rozpoczęcia takiej kuracji, może się zgłosić na konsultację do swojego lekarza.

Insulevel może być stosowany w stanach przedcukrzycowych, jak i podczas leczenia cukrzycy. Nie jest preparatem uczulającym, nie obciąża wątroby i trzustki, nie zawiera żadnych alergenów. Jest to całkowicie naturalny środek zalecany przez specjalistów, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Jakie składniki zawiera formuła Insulevel?

insulevel apteka producent

Skład jest naturalny, przygotowany tak, by wspomóc organizm w walce z cukrzycą, ale bez zaburzania gospodarki hormonalnej oraz innych procesów życiowych. Dawki poszczególnych substancji aktywnych są bezpieczne dla zdrowia. Co dokładnie jednak tworzy Insulevel?

Listę składników otwiera kwas alfa-liponowy. Jest to składnik, który reguluje poziom cukru i nie dopuszcza do dalszego rozwoju cukrzycy. Zmniejsza objawy towarzyszące cukrzycy i jest niezwykle silnym antyoksydantem, dzięki czemu chroni organizm przed powikłaniami cukrzycowymi oraz rozwojem komórek nowotworowych.

Poziom cukru skutecznie obniża także kolejny składnik, jakim jest ekstrakt z cynamonu. Ta aromatyczna przyprawa jest stosowana nie tylko w kuchni, ale również w medycynie, między innymi właśnie przy leczeniu cukrzycy. Cynamon łagodzi objawy tej choroby, stabilizuje poziom cukru oraz wzmacnia naczynia krwionośne, które podczas cukrzycy są szczególnie narażone na uszkodzenia.

W utrzymaniu ciśnienia krwi na właściwym poziomie pomaga sól potasowa. Ma ona także właściwości wzmacniające, ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego, oraz reguluje poziom wody w organizmie. Kolejny składnik Insulevel to insulina, która zajmuje się przekazywaniem glukozy do komórek, co obniża stężenie cukru we krwi.

Wyciąg z Gymnema obniża poziom cukru i oczyszcza naczynia krwionośne, chroniąc organizm przed miażdżycą, co jest częstym powikłaniem przy cukrzycy. Składnik ten działa także osłonowo na wzrok i pomaga zapanować nad apetytem. Ostatni na liście jest pikolinian chromu, który reguluje poziom cukru i cholesterolu, przyspiesza transport glukozy do komórek i pomaga oczyścić naczynia krwionośne z różnego rodzaju złogów.

Czy Insulevel ma pozytywne opinie,komentarze?

„Insulevel to pierwszy suplement, który naprawdę mi pomógł w obniżeniu cukru. Dzięki tym tabletkom nie odczuwam skoków cukru i łatwiej mi zapanować nad głodem. A wyniki pierwszy raz od wielu lat mam w normie.” Adam

„Próbowałam zbić cukier samą dietą, ale moja trzustka już tak słabo pracowała, że mimo diety cukier ciągle miałam wysoki. Zmieniło się na lepsze dzięki Insulevel. Te tabletki pomogły mi unormować cukier.” Paulina

insulevel-cena-apteka-producent

Gdzie kupić Insulevel i ile to kosztuje?

Insulevel jest dostępny na stronie producenta. Można trafić na inne oferty, na przykład na Allegro czy Amazon, ale producent informuje wyraźnie, że nie prowadzi na takich platformach sprzedaży, dlatego najpewniej są to podróbki bez certyfikatu i z całkiem innym składem.

Insulevel Cena

Cena początkowo wynosiła 318 zł, ale producent zdecydował się obniżyć ją do 159 zł.

Dodaj komentarz