Desir Eternel Feromony – Opinie, Działanie, Skuteczność, Cena, Gdzie kupić

Desir Eternel są feromonami, w dwóch liniach, dla kobiet oraz dla mężczyzn. Czym różnią się od innych perfum? Tym, że poza efektownym zapachem zwiększają atrakcyjność osoby, która z tych perfum korzysta. Takie działanie wynika z tego, że w Desir Eternel zamknięto feromony, dość tajemnicze substancje chemiczne o bardzo szczególnych właściwościach. Czym są feromony i dlaczego właśnie te perfumy są warte uwagi?

Czym są feromony Desir Eternel i jak działają?

Kto słyszał o feromonach ten wie, że bardzo wpływają one na postrzeganie osób płci przeciwnej. W naturze nie są one niczym niezwykłym, rośliny i zwierzęta używają feromonów do komunikacji, i podobnie to działa u ludzi, jednak nie wszyscy wytwarzają feromony w takich samych ilościach – niektórzy mają ich po prostu w znacznie większym stężeniu, co oczywiście bardzo wpływa na ich atrakcyjność oraz pozycję towarzyską.

feromony skutecznosc

Feromony wyczuwane są przez narząd lemieszowo-nosowy. Stamtąd wysyłane są do podwzgórza i na tym właśnie polega ich wielka siła – oddziałują na poziomie podświadomości, przez co trudno jest z ich działaniem walczyć. Wykorzystane w perfumach Désir Éternel feromony działają pobudzająco i mają wielki udział w doborze partnera.

Jak używać feromony Desir Eternel ?

desir eternel feromony

Desir Eternel nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów, to po prostu spryskanie skóry perfumami i czekanie na efekty. Perfumy najdłużej utrzymują się w takich miejscach jak szyja, nadgarstki, dekolt, zgięcia łokci i kolan. Perfum Désir Éternel nie należy rozpryskiwać na ubrania, bo wtedy nie będą się ulatniać tak jak z ludzkiej skóry, przez co znacznie słabiej zadziałają. Ważne też, by skóra przez aplikacją perfum została lekko nawilżona, to pomoże utrzymać zapach przez dłuższy czas.

Jak szybko działają feromony w Desir Eternel?

Na efekty nie trzeba czekać długo, widać je od pierwszego użycia perfum. Oczywiście feromony z czasem się ulatniają, dlatego dla podtrzymania efektu należy je stosować codziennie, tak długo, jak to się wydaje potrzebne. Feromony Desir Eternel utrzymują się na skórze przez kilka godzin i właśnie wtedy mają największą moc oddziaływania.

Które feromony zastosowano w feromonach Desir Eternel?

Są różne typy feromonów. Każdy organizm wydziela je w różnych stężeniach, a ich rodzaj zależy od bardzo wielu czynników. Składy feromonów w Desir Eternel różnią się w zależności od tego, czy to perfumy dla kobiet, czy dla mężczyzn.

Desire Eternel Femme – damskie feromony

W damskich perfumach, czyli Desir Eternel Femme, znajdują się:

  1. estratetraenol, feromon bardzo silnie wpływający na mężczyzn, odpowiedzialny za pobudzenie seksualne i zmieniający nastawienie mężczyzn, którzy stają się bardziej skłonni do zaangażowania;
  2. kopulina, feromon podkreślający kobiecość, typowy dla kobiet, które są aktywne seksualnie, zwiększający atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzn, którzy stają się bardziej zainteresowani intymną znajomością;

Desir Eternel Homme – męskie feromony

W męskich feromonach, Desir Eternel Homme, znajdują się:

  1. andronadienon, poprawia samopoczucie i wzbudza pożądanie u kobiet, odpręża je i zachęca do otwartości;
  2. androstenon, podkreśla męską dominację, wzbudza zainteresowanie u kobiet, mocno wpływa na zachowania seksualne;
  3. androsteron, dodaje męskości, zwiększa autorytet, stwarza atmosferę bezpieczeństwa;
  4. androstenol, informuje o zdrowiu i dobrej formie, zwiększa atrakcyjność, buduje intymne relacje;

Dlaczego warto używać Desir Eternel Femme?

desir eternel femme opinie, efekty

Perfumy dla kobiet skoncentrowane są na tym, by dodać kobiecie śmiałości i zwiększyć jej samoocenę. Dzięki feromonom kobieta staje się bardziej uwodzicielska, doskonale radzi sobie w sytuacjach towarzyskich, jest niezwykle pociągająca dla mężczyzn. Feromony w Desir Eternel Femme pomagają rozbudzić pożądanie u mężczyzn i skłonić ich do bliskich związków, są pomocne także w kontaktach zawodowych oraz wszelkich sytuacjach społecznych.

Jakie są opinie na temat Desir Eternel Femme?

„Nie wiem jak perfumy Desir Eternel to robią, ale całkowicie zmieniają wszystko co dzieje się wokół mojej osoby. Zrobiłam się dzięki nim bardziej otwarta i towarzyska, mężczyźni już mnie nie onieśmielają, za to widzę jak ogromnie się mną interesują.” Dominik

„Czytałam kiedyś o feromonach. Na poważnie zainteresowałam się nimi przez koleżankę, która powiedziała mi o Desir Eternel Femme. Zawsze się zastanawiałam skąd się bierze jej powodzenie, a tymczasem to właśnie te niezwykłe feromony.” Paulina

„Nigdy nie sądziłam że mogę wzbudzać aż tak wielkie zainteresowanie. Nie miałam się za szczególnie atrakcyjną, ale teraz już tak o sobie nie myślę. Odkąd mam Désir Éternel Femme jestem całkiem inną kobietą,a takiego powodzenia nie miałam nawet za młodu.” Olga

Dlaczego warto sięgnąć po Desir Eternel Homme dla mężczyzn?

desire eternel homme gdzie kupic cena

Desir Eternel Homme są dla mężczyzn. Ich zapach jest inny od perfum kobiecych, a działanie koncentruje się na takich obszarach jak budowanie poczucia bezpieczeństwa, wzbudzanie zainteresowania u kobiet, większa łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości. Dzięki Désir Éternel Homme mężczyzna staje się zdecydowany, pewny siebie, dominujący, ale budzący zaufanie, co bardzo przyciąga kobiety.

Jak Desir Eternel Homme oceniają mężczyźni? Jakie ma opinie na forum

„Kilka dni wystarczyło żebym uwierzył w moc feromonów. Gdziekolwiek pójdę, zawsze mogę liczyć na przychylność pięknych kobiet, nie mam problemu żeby do nich zagadać, a one już mi nie odmawiają. Tak właśnie działa Désir Éternel Homme.” Filip

„Feromony miałem za oszustwo, ale wyszło, że się bardzo myliłem. Coś mnie podkusiło żeby zamówić Desir Eternel Homme, które mają w składzie feromony. Spryskałem się, wyszedłem do klubu… no nigdy wcześniej się tak dobrze nie bawiłem. Każdemu polecam.” Darek

„Kupiłem Désir Éternel Homme za namową kolegi. Jego zdaniem feromony działają cuda, teraz wiem skąd takie przekonanie. Dziewczyny same mnie zaczepiają, co wcześniej praktycznie nigdy się nie zdarzało. Jak się okazuje, wcale nie trzeba być super przystojnym żeby mieć powodzenie.” Marcin

Gdzie Kupić Desir Eernel? Strona Producenta, Allegro

Feromony Desir Eternel są sprzedawane za pośrednictwem strony internetowej producenta, to bezpieczna opcja i masz pewność orginalnego produktu. Obie wersje, damska i męska, sprzedawane są oddzielnie, ale ich ceny są identyczne. Pierwszy krok do złożenia zamówienia to wybór pakietu – cena Désir Éternel jest tym niższa, im więcej sztuk się zamawia. Po zaznaczeniu tej opcji trafia się do kasy, a tam wystarczy już tylko dokonać płatności i podać dane do wysyłki. Jeśli ktoś woli zapłacić przy odbiorze, producent również zapewnia taką możliwość.

Oryginalne perfumy Desir Eternel są tylko w dystrybucji producenta. Trzeba uważać na podróbki, bo feromony sprzedawane są w różnych miejscach, jednak nie zawsze są to tak skuteczne preparaty jak Désir Éternel albo jest to tylko imitacja tych perfum. W pakiecie z Désir Éternel można jeszcze zamówić u producenta dodatkowe produkty w promocyjnej cenie.

Desir Eternel Cena

desir eternel homme cena, ile kosztują

Ile trzeba zapłacić za Desir Eternel? Ceny za perfumy Desir Eternel zaczynają się od 139 zł za jedno opakowanie. Niezależnie od tego, czy wybiera się Désir Éternel Femme czy Désir Éternel Homme, cena się nie zmienia, na jej wartość wpływ ma tylko rodzaj pakietu.

Przy zamówieniu od razu dwóch opakowań cena spada z 278 zł do 260 zł, a dostawa jest darmowa. Największy pakiet składa się z czterech opakowań – płaci się tak naprawdę tylko za trzy, czwarty wychodzi gratis, jako że cena za cały zestaw wynosi 417 zł. Tu również za dostawę nie trzeba dopłacać.

Udowodniony wpływ feromonów na zachowanie człowieka

Odkrycie przez naukowców, iż lotne związki zapachowe wytwarzane przez każdego człowieka wpływają na odczuwanie przez osoby płci przeciwnej zainteresowania o podłożu seksualnym było przez długie lata negowane. Nie potrafiono, bowiem wykazać w kontrolowanych procesach badawczych zachowań, które można by jednoznacznie interpretować jako działanie feromonów. Obserwowano, co prawda zmianie zachowań u pań poddawanych działaniu tych substancji,lecz nadal nie potrafiono wytłumaczyć, w jaki sposób wpływają one na postrzeganie seksualne potencjalnego partnera. Wiedziano, co prawda, iż człowiek posiada narząd nosowo-lemieszowy traktowano go jednak jako narząd atawistyczny będący pozostałością po wcześniejszych etapach ludzkiej ewolucji.

Dopiero zastosowanie funkcjonalnego rezonansu magnetycznego pozwoliło na poznanie mechanizmu odpowiedzialnego za działanie feromonów. Naukowcy przeprowadzający to badanie stwierdzili, iż w czasie wdychania feromonów u osób badanych aktywowały się w sposób obszary mózgu odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności. Zauważono silną aktywacje podwzgórza, oraz ciała migdałowatego. Obszary te są całkowicie odmienne od tych, których aktywacja następuje w czasie korzystania z węchu. Wyprowadzono stąd wniosek, iż narząd nosowo-lemieszowy jest aktywny i posiada niezależne słabo poznane połączenie z mózgiem Biorąc pod uwagę, iż feromony są związkami całkowicie bezwonnymi człowiek poddanych ich wpływowi nie zdaje sobie sprawy, iż jego zachowanie jest zmieniane w nienaturalny sposób.

W takim przypadku działanie feromonów można określić jako podprogowe i niekontrolowane. Należy wiec zadać sobie pytanie czy stosowanie feromonów nie jest zbyt głęboką ingerencją w ludzkie zachowanie. Zwolennicy tych związków podkreślają, iż są one w naturalny sposób produkowane przez każdego człowieka w tym samym procesie, który odpowiada za powstawanie potu. Przeciwnicy zwracają uwagę, iż człowiek produkuje tylko znikome ilości feromonów natomiast sprzedawane środki posiadają wielokrotnie większe stężenie substancji aktywnych, dlatego feromony takie jak desir eternel są tak skuteczne.

Dodaj komentarz