UrinoFix Cena – Działanie, Skład, Opinie, Efekty, Gdzie Kupić, Komentarze, Ile Kosztuje, Apteka

Kapsułki UrinoFix to suplement na nietrzymanie moczu. Cenę i opinie tego produktu poznasz w tym artykule. Jest to wyjątkowo wstydliwa dolegliwość, i często błędnie uważana za naturalny efekt starzenia organizmu, z czym nie da się już nic zrobić. Nietrzymanie moczu da się wyeliminować, a bardzo pomocne w usuwaniu tej przypadłości są lecznicze zioła oraz odpowiednio dobrane witaminy i minerały. W UrinoFix jest właśnie taki skład, czy to jednak w pełni wystarczy do pełnego wzmocnienia układu moczowego? www.Urinofix.com

Producent Urinofix wycofuje ten produkt ze sprzedaży i zostaje on przez niego zastąpiony nową, skuteczniejszą ulepszoną formą o nazwie Urovico, więcej informacji znajdziesz na stronie producenta

UrinoFix Cena

W jakiej cenie jest UrinoFix i gdzie jest sprzedawany? Apteka ?

UrinoFix zakup tylko na stronie producenta

Po UrinoFix nie ma sensu pójście do apteki, bo suplement jest dostępny tylko w sprzedaży internetowej. Najpewniejsze jest składanie zamówienia na stronie producenta – w innych sklepach online jest wysokie ryzyko trafienia na podróbki tabletek. Oryginalny skład zapewnia tylko producent, poza tym na jego stronie są też najniższe ceny i dodatkowe rabaty.

Cena UrinoFix spada wraz z ilością zamawianych opakowań. Już przy zakupie dwóch sztuk można się spodziewać atrakcyjnego rabatu, a większe zestawy posiadają darmowe opakowania. Przy pakietach nie dopłaca się też nic za przesyłkę kurierską. Osoby, które kupując suplement z krajową dostawą, nie mają obowiązku dokonywania przedpłaty, ponieważ istnieje też opcja za pobraniem.

Czym jest UrinoFix?

Za nietrzymanie moczu uważa się niekontrolowane opróżnianie pęcherza. Osoby, które tego doświadczają, nie odczuwają parcia na pęcherz informującego o potrzebie fizjologicznej albo to parcie pojawia się nagle i jest bardzo silne, nad czym nie udaje się zapanować. Nietrzymanie moczu jest powszechne wśród seniorów, ale nie tylko starszy wiek jest powodem problemów z układem moczowym – przypadłość ta rozwinąć się może na przykład po ciąży albo wskutek przebytej infekcji dróg moczowych.

UrinoFix skutecznie eliminuje objawy nietrzymania moczu

Kapsułki UrinoFix, podobnie jak znane już Cystonette, służą do złagodzenia objawów oraz wyeliminowania przyczyn nietrzymania moczu. Dzięki suplementacji można wzmocnić mięśnie dna miednicy oraz poprawić funkcjonowanie całego układu wydalniczego, a poprawa utrzymuje się długoterminowo. Dużą zaletą suplementu diety jest to, że nie wymaga on recepty i można rozpocząć kurację bez konsultowania tego z lekarzem, a ze względu na charakter tej dolegliwości, wiele osób oczekuje właśnie dyskretnej i bezproblemowej kuracji.

Poczytaj więcej: Nietrzymanie moczu – Zapalenie pęcherza

Nietrzymanie moczu – dlaczego występuje?

Nietrzymanie moczu (NTM) jest powszechnie kojarzone ze starszymi osobami, a choć wśród seniorów jest to rzeczywiście dość częsta przypadłość, to i młode kobiety, jak i młodzi mężczyźni, też mogą cierpieć na to schorzenie. Tutaj nie jest winne osłabienie organizmu będące konsekwencją starzenia się, ale kiepska kondycja, czyli złe odżywanie się i unikanie ruchu, co prowadzi do znacznego osłabienia mięśni dna miednicy. Może też dojść do nietrzymania moczu przez chorobę, zaburzenia neurologiczne, ciążę, poród, ciężką pracę fizyczną, uszkodzenia miednicy.

Nietrzymanie moczu samo w sobie nie zawsze jest chorobą, ale zwykle towarzyszą mu jeszcze inne schorzenia, dlatego leczenie nie obejmuje samego układu moczowego, a także inne, źle funkcjonujące narządy.

www.Urinofix.com

Wyróżnia się kilka rodzajów nietrzymania moczu:

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

występuje podczas wysiłku fizycznego, kiedy rośnie ciśnienie w jamie brzusznej, przy czym często wystarczy już niewielki wysiłek jak kaszel albo śmiech, a mocz wypływa bezwiednie, bez uczucia parcia jak podczas prawidłowej mikcji;

Nietrzymanie moczu z parcia

polega na mimowolnym popuszczaniu moczu wskutek silnego parcia, co wynika z nadpobudliwości pęcherza;

Mieszane nietrzymanie moczu

połączenie objawów wysiłkowego i naglącego nietrzymania moczu;

Nietrzymanie moczu z przepełnienia

występuje głównie u mężczyzn z przerośniętą prostatą, kiedy pęcherz jest nadmiernie wypełniony moczem i nie można nad nim zapanować;

Jak można leczyć nietrzymanie moczu?

Jest wiele metod, które mogą pomóc w leczeniu NTM. W pierwszej fazie zaleca się fizjoterapię, czyli ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy, do tego dochodzi jeszcze odpowiednio dobrana terapia farmakologiczna albo suplementy jak Uri Care. W trudniejszych przypadkach konieczne mogą się okazać zabiegi chirurgiczne – w układzie moczowym umieszcza się specjalne pierścienie bądź wzmacniające mięśnie okalające pęcherz, są też przeprowadzane nowoczesne zabiegi laserowe.

Co znajduje się w kapsułkach UrinoFix?

 • Ekstrakt z korzenia rdestu ptasiego

Oczyszcza drogi moczowe i działa antybakteryjnie. Wspomaga działanie układu moczowego. Wzmacnia tkankę łączną oraz przyspiesza regenerowanie mięśni. Działa przeciwzapalnie i przeciwkrwotocznie. Poprawia przemianę materii, ma dobry wpływ na wygląd skóry, włosów i paznokci.

 • Ekstrakt z kłącza perzu właściwego

Działa moczopędnie, usuwa bakterie i złogi z dróg moczowych. Wspomaga pracę nerek oraz wzmacnia pęcherz moczowy. Jest stosowany w leczeniu infekcji oraz różnych schorzeń układu moczowego, usuwa stany zapalne, łagodzi objawy różnych dolegliwości dróg moczowych. Jest pomocny także na przemianę materii oraz obniżenie cukru i cholesterolu.

 • Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej

Jest składnikiem przeciwzapalnym, skutecznym przy infekcjach dróg moczowych, co często prowadzi do nietrzymania moczu. Leczy schorzenia nerek oraz poprawia przemianę materii. Wzmacnia pęcherz moczowy oraz mięśnie dna miednicy. Usuwa wolne rodniki, które przyspieszają starzenie organizmu.

 • Ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej

Przyspiesza wydalanie wody z organizmu i oczyszcza drogi moczowe. Działa wzmacniająco na nerki. Ma właściwości przeciwbólowe, łagodzi objawy infekcji dróg moczowych. Dzięki niemu zmniejsza się nadwrażliwość pęcherza, co pozwala lepiej zapanować nad potrzebami fizjologicznymi.

UrinoFix składa się z naturalnych ekstraktów
 • Ekstrakt ze skrzypu polnego

Oczyszcza organizm i przyspiesza wydalanie nadmiaru wody z komórek. Poprawia regenerację tkanki łącznej, wzmacnia mięśnie. Pomaga przy bólach miesiączkowych oraz dolegliwościach układu moczowego. Usuwa wolne rodniki.

 • Ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej

Chroni i wzmacnia drogi moczowe. Wspomaga pracę nerek oraz zapobiega ich niewydolności. Oczyszcza z toksyn, złogów oraz wolnych rodników. Reguluje gospodarkę wodną organizmu.

 • Pestki dyni

Dostarczają wielu ważnych mikroelementów, które wspomagają zdrowie układu moczowego. Chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Obniżają poziom cukru i cholesterolu. Łagodzą infekcje dróg moczowych.

 • Ekstrakt z korzenia pietruszki zwyczajnej

Wspomaga pracę nerek oraz wzmacnia pęcherz. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Oczyszcza drogi moczowe z toksyn i bakterii. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich.

 • Magnez

Pierwiastek bardzo ważny dla prawidłowej gospodarki elektrolitowej organizmu. Wzmacnia mięśnie, kości i stawy. Usuwa zmęczenie, poprawia metabolizm energetyczny. Jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Wspomaga regenerację komórek.

Czy formuła UrinoFix jest bezpieczna dla zdrowia?

Skład kapsułek opiera się na roślinnych ekstraktach w specjalnie przygotowanych dawkach, dzięki czemu to suplement bezpieczny dla organizmu, który nie szkodzi na wątrobę, nie podrażnia układu pokarmowego oraz nie podnosi ciśnienia. Dodatkowym składnikiem suplementu jest jeszcze magnez, którego dawka zawarta w UrinoFix również nie wykazuje negatywnego wpływu na zdrowie. Suplement można przyjmować bezpiecznie przez wiele miesięcy, ale jedynie w dawkach podanych na opakowaniu. Nie jest zalecane używanie kapsułek podczas ciąży i karmienia piersią, a przeciwwskazaniem do rozpoczęcia kuracji jest alergia na choć jeden roślinny składnik znajdujący się w tabletkach. Suplementu nie wolno podawać dzieciom.

Jak należy stosować kapsułki UrinoFix?

UrinoFix działa skutecznie, ale poprawa raczej nie nastąpi już po pierwszej dawce, dlatego ważna jest regularność. Nie powinno się zwiększać dawek żeby przyspieszyć efekty, bo niewłaściwe suplementowanie może jedynie spowodować niepożądane skutki uboczne. Zalecana dawka to jedna tabletka dwa razy dziennie, przez minimum 30 dni. Tabletki popija się wodą.

Strona Producenta▶️ www.UrinoFix.com
Cena❗ Promocja na stronie producenta
Zawartość opakowania60 kapsułek
Rodzaj produktuSuplement diety
Opinie⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Skutki uboczne❌ Nie stwierdzono
Możliwość wysyłki za granicę✅ Tak
Dostępność w apteceNie

Jak wygląda działanie UrinoFix?

UrinoFix działa skutecznie na nietrzymanie moczu

Skład suplementu UrinoFix opracowano w taki sposób, aby udało się zwalczyć różne przyczyny nietrzymania moczu. Kapsułki wykazują działanie moczopędne i oczyszczające, dzięki czemu z dróg moczowych znikają szkodliwe drobnoustroje powodujące infekcje pęcherza, co nasila objawy nietrzymania moczu. Ponadto suplement wzmacnia pęcherz oraz usprawnia funkcjonowanie nerek, ma także wpływ na kondycję i regenerację mięśni dna miednicy, które kontrolują opróżnianie pęcherza.

Ważną częścią składu kapsułek na nietrzymanie moczu są antyoksydanty, które niszczą wolne rodniki. Reaktywne formy tlenu są niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ uszkadzają zdrowe komórki, a to prowadzi do osłabienia organizmu oraz szybszego starzenia. Ma to wpływ także na działanie układu moczowego, dlatego UrinoFix skutecznie chroni przed stresem oksydacyjnym, ponadto pomaga jeszcze uregulować poziom cukru – zbyt wysoki cukier zwiększa ryzyko zaburzeń w pracy pęcherza.

Dlaczego warto stosować kapsułki UrinoFix?

Nietrzymanie moczu jest bardzo kłopotliwe. Nigdy nie wiadomo, kiedy może to nastąpić, a efekty popuszczania moczu są trudne do ukrycia. Przy tej dolegliwości wiele osób mocno ogranicza swoją aktywność zawodową bądź towarzyską, ponieważ jest strach przed wyjściem z domu. Wizyta u lekarza też nie zawsze daje spodziewane efekty, bo nietrzymanie moczu bywa traktowane jako nieunikniony efekt starzenia czy powikłanie po ciąży, dlatego nawet nie proponuje się skutecznego leczenia.

UrinoFix to naturalne rozwiązanie dla wszystkich osób, które walczą z nietrzymaniem moczu. Podczas suplementacji udaje się zmniejszyć objawy, a z czasem nawet całkowicie wyeliminować problemy z pęcherzem. Do tego UrinoFix nie powoduje żadnych skutków ubocznych, bo nie jest lekiem, tylko wykorzystuje ekstrakty roślinne. Ma przy tym mocniejsze działanie niż zwykłe zioła w formie naparu – w kapsułkach jest wyższe stężenie substancji czynnych.

Producent Urinofix wycofuje ten produkt ze sprzedaży i zostaje on przez niego zastąpiony nową, skuteczniejszą ulepszoną formą o nazwie Urovico, więcej informacji znajdziesz na stronie producenta

W jakich przypadkach pomaga UrinoFix?

Przy nietrzymaniu moczu nawet niewielkie wycieki są kłopotliwe, a tym bardziej interwencji wymaga sytuacja, kiedy nad pęcherzem nie udaje się zapanować wcale i bezwiednie oddaje się cały mocz. Przy tej dolegliwości zaburzone jest przesyłanie sygnałów do układu nerwowego, więc nie odczuwa się potrzeby oddania moczu i dopiero po jego wycieku pojawia się świadomość opróżnienia pęcherza.

Dlaczego jednak w ogóle do takich sytuacji dochodzi? Najczęstsze przyczyny nietrzymania moczu to zmiany hormonalne zachodzące w organizmie, zmiana w położeniu macicy, źle działające mięśnie odpowiedzialne za funkcjonowanie cewki moczowej, zablokowane drogi moczowe, infekcje i choroby nerek, nadwrażliwość pęcherza, zaburzenia w układzie hormonalnym. Cokolwiek wywołuje nietrzymanie moczu, UrinoFix jest w stanie pomóc i doprowadzić do wyleczenia tej przypadłości.

UrinoFix bardzo też pomaga osobom starszym. W zaawansowanym wieku nietrzymanie moczu jest bardzo powszechnym objawem, co ma związek po prostu z tym, że organizm jest już słaby i wiele jego funkcji doświadcza zaburzeń. Nie oznacza to jednak, że seniorzy muszą się z nietrzymaniem moczu pogodzić, bo dzięki tabletkom jest możliwe przywrócenie pełnej sprawności pęcherza i dobrej kondycji dróg moczowych.

Czy dzięki UrinoFix można wyleczyć nietrzymanie moczu?

UrinoFix niedostępny w aptece

Samo nietrzymanie moczu nie jest chorobą – zazwyczaj jest objawem jakiegoś schorzenia, i to niekoniecznie takiego związanego z układem moczowym. Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać rozwiązania, które poprawi stan układu moczowego i przywróci normalne oddawanie moczu. UrinoFix ze względu na swój skład może pochwalić się wysoką skutecznością, także u osób starszych, kobiet po porodach oraz u mężczyzn z przerośniętą prostatą. Jak jednak zalecają specjaliści, suplementowanie warto połączyć ze zdrowszą dietą oraz ze zwiększoną aktywnością fizyczną – dla dobrego funkcjonowania pęcherza bardzo ważne są mocne mięśnie. Dobrze jest też zadbać o zmniejszenia masy ciała, jako że otyłość często się przyczyna do rozwoju tej przypadłości.

UrinoFix Opinie

Jak wyglądają opinie o skuteczności suplementu UrinoFix?

„U mnie problemy z pęcherzem zaczęły się po drugiej ciąży. Strasznie mnie to krępowało, ale w pewnym momencie po prostu nie mogłam wychodzić z domu bez specjalnych wkładek, jeśli chciałam uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki. Kiedy usłyszałam o UrinoFix bardzo zainteresowało mnie to rozwiązanie. Po pierwszym opakowaniu, które wzięłam na próbę, szybko zamówiłam następne, bo ten sposób rzeczywiście działa.”

„Byłem zaskoczony, kiedy coraz częściej widywałem na swojej bieliźnie mokre ślady moczu. I nawet nie miałem świadomości że do takich wycieków dochodziło, czułem to dopiero właśnie wtedy gdy bielizna robiła się wilgotna. Jak się dowiedziałem, było to wysiłkowe nietrzymanie moczu. Zamówiłem więc UrinoFix na wzmocnienie pęcherza, żeby takie sytuacje już się więcej u mnie nie powtarzały. Trzeba było troszkę poczekać, ale zadziałało, i dziś już się muszę się nietrzymaniem moczu martwić.”

„W trakcie menopauzy mój organizm strasznie się osłabił, a jednym z objawów było nietrzymanie moczu. To naprawdę strasznie upokarzające, kiedy nie można zapanować nad pęcherzem, a jakoś nie mogłam się przekonać do specjalnych majtek, one zresztą tylko maskują objawy, a ja chciałam się z tego wyleczyć. Pomogły mi w tym tabletki UrinoFix. Po kilku tygodniach wycieki moczu ustąpiły i teraz pęcherz działa jak należy.”

Dla kogo są tabletki UrinoFix?

UrinoFix ma pozytywne opinie

UrinoFix jest wyłącznie dla osób, które mają ukończone 18 lat. Suplement jest odpowiedni dla obu płci, choć to u kobiet nietrzymanie moczu występuje częściej, również w młodym wieku. UrinoFix jest odpowiedni przy każdym rodzaju nietrzymaniu moczu, a wyróżnia się wysiłkowe nietrzymanie moczu, nietrzymanie moczu z parcia, nietrzymanie moczu z przepełnienia oraz nietrzymanie moczu mieszane. To wysiłkowe występuje najczęściej i ma związek z osłabionymi mięśniami dna miednicy.

Te mięśnie odpowiadają właśnie za utrzymanie moczu w pęcherzu oraz kontrolowanie zwieracza cewki. Jeśli te mięśnie są słabe, nie można zapanować nad pęcherzem, co kończy się mimowolnym popuszczaniem moczu, a czasami nawet całkowitym opróżnieniem pęcherza. Do nietrzymania moczu wystarczy niewielki wysiłek fizyczny, który powoduje wzrost ciśnienia w jamie brzusznej – popuszczanie może spowodować nawet kaszlenie czy kichanie. U kobiet nietrzymanie moczu często jest związane z ciążą i porodem, co osłabia pęcherz oraz mięśnie Kegla, natomiast u mężczyzn problemy z oddawaniem moczu wynikają z przerośniętej prostaty.

Urinofix – podsumowanie

Na rynku jest sporo suplementów na nietrzymanie moczu, są też leki sprzedawane na receptę. Po wynikach sprzedaży widać, że Urinofix jest jedną z najlepszych opcji, które są obecnie dostępne – kuracja nie jest bardzo droga, nie wiąże się z bolesnymi zabiegami, nie wywołuje żadnych efektów ubocznych i w krótkim czasie daje wielką ulgę.

Opinie klientów też nie pozostawiają wątpliwości – większość osób stosujących Uri Care wyleczyła swoją krępującą dolegliwość i teraz może funkcjonować normalnie, bez wstydu i bez stresu.

Pytania i odpowiedzi:

Co to jest UrinoFix i jak działa?

UrinoFix to suplement diety w formie kapsułek. Pomaga na nietrzymanie moczu oraz wzmacnia układ moczowy.

Komu poleca się stosowanie UrinoFix?

UrinoFix jest skuteczny przy różnych rodzajach nietrzymania moczu. Można go brać w każdym wieku, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Suplement jest odpowiedni także dla osób starszych i schorowanych.

Czy UrinoFix sprzedawany jest na receptę?

UrinoFix to naturalny suplement, który można kupić bez recepty.

Czy UrinoFix to bezpieczna kuracja?

Skład suplementu UrinoFix to roślinne ekstrakty oraz magnez. Tabletki nie powodują efektów ubocznych, jeśli bierze się je według zalecanych dawek. Przez rozpoczęciem kuracji zaleca się zapoznanie z ulotką.

Jak dawkować UrinoFix?

UrinoFix bierze się codziennie po dwie kapsułki.

4 komentarze do “UrinoFix Cena – Działanie, Skład, Opinie, Efekty, Gdzie Kupić, Komentarze, Ile Kosztuje, Apteka”

 1. Przyznaję, niespecjalnie troszczyłam się za młodu o swoje zdrowie. Mam siedzącą pracę, wszędzie jeżdżę samochodem, lubię słodycze, za to nie lubię gotować, więc już na studiach dorobiłam się dość znacznej nadwagi. Po ciąży było tylko gorzej, a jak skończyłam 40 lat, do licznych drobnych dolegliwości doszło jeszcze nietrzymanie moczu. Na szczęście trafiłam na świetnego lekarza, który zalecił mi Urinofix. Wzięłam jedno opakowanie i już nie pamiętam jak to jest stresować się bez przerwy, że nie zdołam zapanować nad pęcherzem.

  Odpowiedz
 2. Pracuję na budowie, gdzie noszę dużo ciężarów, a pogoda bywa różna, więc często łapię jakieś infekcje. Kiedy byłem młody bardzo szybko wracałem do formy, ale teraz już tak pięknie nie jest. Parę miesięcy temu zauważyłem, że na spodniach w kroku mam mokre plamy. Głupio było mi iść do lekarza, ale musiałem coś zrobić, bo przecież nie mogłem chodzić do pracy z wiecznie przemoczonymi spodniami. W internecie zamówiłem Urinofix i to wystarczyło, w mniej niż miesiąc pozbyłem się tego wstydliwego problemu

  Odpowiedz
 3. Pracuję w domu, więc pod tym względem nietrzymanie moczu nie było dla mnie wielkim dramatem. Ale mam przecież męża, życie towarzyskie… Jak jednak czuć się swobodnie i przyjemnie spędzać czas w gronie innych osób, jeśli z tyłu głowy ciągle kołacze się myśl, że wystarczy chwila i popuszczę w spodnie? Moja przyjaciółka domyśliła się w czym rzecz, bo podczas rozmowy dyskretnie doradziła mi zakup Uri Care. Sprawdziłam w internecie co to takiego, i zamówiłam na próbę. Jedno opakowanie tabletek pomogło mi się wyleczyć, od kilku miesięcy ani razu nie zdarzyło mi się nie zapanować nad potrzebą pójścia do łazienki.

  Odpowiedz
 4. Trzy razy byłam w ciąży i lekarz mnie ostrzegał, że mogą się pojawić u mnie problemy z utrzymaniem moczu. Wiem że ta przypadłość jest czasami tylko w trakcie ciąży i potem znika, ale u mnie niestety nic się nie zmieniło, kilka miesięcy po porodzie dalej nie mogłam w pełni zapanować nad pęcherzem. Kupiłam Urinofix zachęcona reklamą i po kilku tabletkach znacznie się poprawiło, a gdy skończyłam opakowanie już nic mi nie dolegało

  Odpowiedz

Dodaj komentarz