Plastry Magnetum Arthro – Cena, Skład, Działanie, Opinie, Forum, Apteka

Przewlekły ból stawów potrafi mocno uprzykrzyć życie. Czy plastry Magnetum Arthro mogą to cierpienie zakończyć? Producent zapewnia, że tak, ponieważ innowacyjna konstrukcja plastrów uderza w przyczynę dolegliwości i pomaga w krótkim czasie zregenerować uszkodzone tkanki. Co dokładnie kryje się za taką metodą leczenia chorych stawów i kręgosłupa?

Plastry Magnetum Arthro – na chroniczny ból

magnetum arthro plastry magnetyczne opinie cena

Przed bólem stawów nie tak łatwo się uchronić. Nawet osoby, które dbają o siebie, nie zatrzymają całkowicie procesów starzenia, zresztą bardzo trudno jest uniknąć sytuacji, w których stawy nie byłyby w jakikolwiek sposób obciążone. Stawy po prostu zużywają się z wiekiem, choć oczywiście u niektórych te zmiany zachodzą szybciej i mają poważniejsze skutki.

www.MagnetumArtho.pl

Urazy, niewyleczone kontuzje, infekcje, nadwaga, niewłaściwa dieta, nadmierny wysiłek fizyczny albo brak ruchu – to wszystko wpływa na kondycję układu mięśniowo-szkieletowego. Co robić, gdy ból już się pojawi? Polecaną metodą są plastry Magnetum Arthro, wygodne w użyciu, które nie koncentrują się wyłącznie na chwilowym tłumieniu bólu, ale usuwają jego pierwotną przyczynę. Efekt? Po zakończeniu kuracji stawy są niemal jak nowe, a producent zapewnia, że również u osób w ciężkim stanie dochodzi do znaczącej, długotrwałej poprawy.

Kiedy można stosować plastry Magnetum Arthro?

Osoby niepełnoletnie powinny skonsultować używanie plastrów z lekarzem, ale powyżej 18 roku nie ma już praktycznie żadnych przeciwwskazań, by stosować metodę Magnetum Arthro. Plastry są odpowiednie na różne rodzaje bólu stawów i mięśni. Sprawdzają się między innymi przy takich schorzeniach jak:

 • choroby reumatologiczne (także RZS)
 • zwyrodnienia stawów
 • zwyrodnienia kręgosłupa
 • urazy stawów
 • kontuzje sportowe
 • osteoporoza
 • artretyzm
 • stany zapalne stawów

Czy Plastry Magnetum Arthro szybko działa?

Ból powinien ustąpić w kilka minut po nałożeniu plastra. Pozostałe objawy też szybko znikają, bo jak podaje producent, opuchlizna schodzi ze stawu po około siedmiu dniach, a trzeszczenie stawu i ograniczona ruchomość mogą zniknąć po zaledwie dwóch tygodniach używania Magnetum Arthro.

Jak działają plastry Magnetum Arthro?

zdrowe stawy

Skąd tak dobre efekty? To zasługa konstrukcji plastrów. Mają one wbudowane niewielkie magnesy emitujące pole magnetyczne o niskiej częstotliwości. To pole ma dobroczynny wpływ na kondycję stawów, kości i mięśni. Krew zaczyna szybciej krążyć i do komórek dociera więcej składników odżywczych. Ciśnienie się wyrównuje. Poprawia się aktywność enzymów, dzięki czemu w stawach nie dochodzi do dalszej degeneracji.

Plastry zmniejszają obrzęki, a błony komórkowe zostają odbudowane, co zwiększa wytrzymałość stawów. Magnesy wpływają też na formę mięśni – zmniejszają napięcie, łagodzą ból, przyspieszają regenerację po mikrourazach.

Działanie ochronne plastrów magnetycznych

Ważną częścią terapii jest działanie ochronne. Plastry Magnetum Arthro spowalniają rozwój osteoporozy i zapobiegają infekcjom. Do tego organizm zaczyna wytwarzać więcej kolagenu, który jest niezbędny dla zdrowia stawów i fizycznej sprawności. Produkcja kolagenu z wiekiem maleje, przez co chrząstka stawowa częściej ma ubytki i dochodzi do poważnych uszkodzeń wywołujących ból. Pod wpływem działania plastrów Magnetum Arthro kolagenu jest coraz więcej, zatem stawy mogą się szybko zregenerować i funkcjonować prawidłowo.

Zalety stosowania plastrów Magnetum Artho:

 • ustąpienie bólu po dziesięciu minutach
 • brak stanów zapalnych
 • zwiększona ruchomość stawów
 • produkcja kolagenu cztery razy większa

Jak używać plastry Magnetum Arthro?

Precyzyjny sposób aplikacji plastrów Magnetum Arthro jest opisany w ulotce dołączonej do produktu. Należy trzymać się tych wytycznych i nie używać plastrów niezgodnie z ich przeznaczeniem.

Plaster nakleja się po prostu na chory staw, pilnując tego, by dokładnie przylegał do skóry. Można użyć plastra w kilku miejscach, jeśli odczuwa się ból promieniujący na sąsiednie stawy, albo gdy uszkodzenia dotyczą więcej niż jednego stawu. Plastry trzeba nosić tak długo, jak zaleca to producent.

Jaką skuteczność mają plastry Magnetum Arthro?

Jak można wywnioskować z informacji podanych przez producenta, plastry powinny zadziałać w przeciągu 30 dni. Skuteczność tej kuracji jest oceniana bardzo wysoko – magnetoterapia jest uznawaną przez naukę metodą leczenia, Magnetum Arthro umożliwia po prostu wykorzystanie jej w domowych warunkach.

Przeprowadzono także badania, które potwierdziły, że Magnetum Arthro naprawdę działa. Wyniki badań są następujące:

– po zakończeniu terapii 94,8 procent uczestników pozbyło się chronicznego bólu stawów

– udało się odbudować tkankę chrzęstną w przeciągu 30 dni

– ruchomość stawu została w pełni przywrócona

Czy plastry Magnetum Arthro są bezpieczne?

Wiele osób jest przekonanych, że pole magnetyczne jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Jest to prawda, ale tylko w odniesieniu do bardzo wysokich wartości tego pola, natomiast Magnetum Arthro jest pod tym względem całkowicie bezpieczny. Kuracja z plastrami Magnetum Arthro nie wywołuje żadnych dolegliwości, nie uszkadza zdrowych tkanek, nie powoduje rozwoju innych chorób. Jest całkowicie nieszkodliwa i polecana przez specjalistów.

magnetum artho na zdrowe stawy

Opinie O Plastrach Magnetum Arthro

Plastry Magnetum Arthro – jaką mają opinię, co piszą na forum ?

Lekarze zajmujący się leczeniem chronicznego bólu i uszkodzonych stawów potwierdzają, że stosowanie Magnetum Arthro jest dobrą opcją dla każdego pacjenta. Czy jednak sami pacjenci podzielają tę opinię? Przeglądając fora internetowe można się natknąć na wiele komentarzy dotyczących Magnetum Arthro, i wynika z nich, że większość osób docenia działanie tych plastrów. Oto co piszą na ich temat:

„Magnetum Arthro zamówiłam dla taty, który miał coraz poważniejsze problemy z poruszaniem. Ledwo chodził i bez przerwy tylko łykał tabletki na ból, a to przecież bardzo szkodliwe dla wątroby. Początkowo nie chciał nosić tych plastrów, ale jakoś go przekonałam. Po kilku tygodniach był nie do poznania, pełen energii, aktywny, wreszcie uśmiechnięty.” Dominika

„Jak u każdej osoby uprawiającej sport, tak i u mnie dochodziło do różnych urazów. Jeśli coś nie przykuwało mnie do łóżka, to trenowałam dalej, co niestety pogłębiało urazy, choć początkowo jeszcze tego nie czułam. Po kilkunastu latach ostrego trenowania ciało w końcu się zbuntowało. Standardowe metody już nie wystarczały, ból był bardzo silny, stawy ciągle miałam opuchnięte i zaczerwienione. Magnetum Arthro pomogły mi w niecały miesiąc, aż sama byłam zaskoczona, że to tak świetnie działa. Dzięki nim udało się uniknąć najgorszego.” Kamila

„Plastry zamówiłem po tym, jak ból kręgosłupa stał się już tak silny, że nie mogłem pracować. Nosiłem je przez miesiąc i tyle wystarczyło, żeby kręgosłup przestał dokuczać. Dalej pracuję fizycznie, ale już nie odczuwam żadnych dolegliwości, plecy mam całkowicie sprawne. Jak jeszcze kiedyś coś mi się stanie, na pewno sięgnę właśnie po Magnetum Arthro.” Darek

magnetum arthro plastry cena ile kosztują magnetyczne opinie cena

Magnetum Arthro Cena

Ile kosztują plastry Magnetum Arthro?

W tej chwili plastry Magnetum Arthro są sprzedawane po obniżonej cenie, za 137 zł. Producent zastrzega jednak, że ta cena może wzrosnąć po zakończeniu okresu promocyjnego.

Gdzie zamówić plastry Magnetum Arthro?

Sprzedaż Magnetum Arthro jest prowadzona za pośrednictwem strony internetowej producenta. W tym miejscu transakcja jest najbezpieczniejsza, a klient ma pewność, że kupuje oryginalne plastry, a nie ich podróbkę. Zamówienie potwierdzane jest telefonicznie, a przesyłkę dostarcza pod wskazany adres firma kurierska.

Co to jest Magnetum Arthro?

To nowoczesne plastry wykorzystujące metodę leczenia nazywaną magnetoterapią. Są bardzo wygodne, można je nosić pod ubraniem, dzięki czemu nie przeszkadzają one w codziennej aktywności i nie wymagają chodzenia na specjalne zabiegi.

Kiedy można stosować Magnetum Arthro?

Na każdą dolegliwość stawów albo kręgosłupa, także w przypadku chronicznego bólu i poważnych zmian zwyrodnieniowych.

Czy Magnetum Arthro może zaszkodzić?

Nie, jeżeli tylko plastry będą używane tak, jak zaleca to producent. Plastry są bezpieczne, wykonane z certyfikowanych materiałów, nie uczulają i nie wywołują żadnych efektów ubocznych. Wartość pola magnetycznego Magnetum Arthro jest na tyle niska, że nie ma żadnego negatywnego wpływu na kondycję tkanek, może jedynie pomóc w leczeniu.

Na czym polega działanie plastrów Magnetum Arthro?

Magnetoterapia to po prostu wykorzystanie magnesów do leczenia ludzkiego organizmu. Jest tu wykorzystywane pole magnetyczne o niskiej częstotliwości, generowane przez magnesy stałe. Pod wpływem magnesów tkanki szybciej się regenerują, znikają stany zapalne, a wraz z nimi chroniczny ból.

Jak szybko działają plastry Magnetum Arthro?

Ból może ustąpić już w przeciągu 10 minut od naklejenia plastra na skórę. Całkowite wyleczenie chorego stawu zajmuje około 30 dni, choć w trudniejszych przypadkach może być konieczne powtórzenie kuracji.

Czy można używać kilku plastrów Magnetum Arthro jednocześnie?

Tak, jest to możliwe. Jeśli ból odczuwalny jest w kilku stawach, wystarczy we wszystkich tych miejscach nakleić plastry, co pozwoli wyleczyć cały organizm podczas jednego cyklu kuracji.

Czy Magnetum Arthro są sprzedawane na receptę?

Nie, plastry Magnetum Arthro można zamówić na stronie producenta i do zakupu nie jest wymagane posiadanie recepty od lekarza.

Czy Magnetum Arthro można kupić w aptece?

Apteki nie prowadzą sprzedaży tych plastrów.

1 komentarz do “Plastry Magnetum Arthro – Cena, Skład, Działanie, Opinie, Forum, Apteka”

Dodaj komentarz