Cardione Na Nadciśnienie – jaki ma skład, czy jest skuteczny, jakie opinie specjalistów znajdziemy w internecie, jaka cena, ile kosztuje

Cardione jest suplementem, z którym można się pozbyć nadciśnienia i zadbać o dobrą kondycję całego układu krążenia. Są to tabletki z naturalnych składników, a ich właściwości dotyczą właśnie regulacji ciśnienia tętniczego, zapobiegania miażdżycy, zawału serca i udaru mózgu. Z informacji producenta wynika, że to suplement o najwyższej skuteczności potwierdzonej badaniami, odpowiedni także dla osób, które mają bardzo wysokie nadciśnienie. Jak działa Cardione i kiedy warto rozpocząć taką suplementację?www.Cardione.com

Skąd się bierze nadciśnienie? Kiedy brać Cardione?

Wiele osób nie traktuje nadciśnienia jako chorobę, a co gorsza, uważa się ten symptom za po prostu jedną z nieuniknionych dolegliwości związanych z wiekiem. Tymczasem nadciśnienie to choroba układu krążenia, w dodatku groźna, bo jeśli się jej nie leczy, to może dojść do uszkodzenia nerek, utraty wzroku, udaru, zawału mięśnia sercowego. Choroby układu krążenia, w tym nadciśnienie, to najczęstszy powód przedwczesnej śmierci.

Przyczyny nadciśnienia mogą być genetyczne, choć lekarze zwracają uwagę, że to głównie styl życia odpowiada za problemy z sercem. Nadciśnieniu sprzyja otyłość, palenie papierosów, nadużywanie soli w potrawach (podwyższa on stężenie sodu we krwi, co niszczy serce), siedzący tryb życia, który obniża wydolność organizmu, nadmierny stres.

cardione

Cardione można zacząć stosować już od pierwszych objawów świadczących o nadciśnieniu, jak również w ramach profilaktyki, gdy na przykład jest się osobą otyłą, starszą lub z historią chorób serca w rodzinie. Objawy świadczące o rozwoju nadciśnienia to między innymi nawracające bóle głowy, pogorszone samopoczucie, osłabienie, powtarzające się krwawienia z nosa, kłucie albo ucisk w klatce piersiowej. Przy takich objawach warto zawsze zmierzyć sobie ciśnienie by sprawdzić, czy nie przekracza ono zalecanych norm – o nadciśnieniu mówimy, gdy parametry są wyższe niż 139/89.

Jak przebiega kuracja z tabletkami Cardione?

Działanie Cardione jest wieloetapowe. Co istotne, Cardione nie jest jedynie suplementem maskującym objawy, co zazwyczaj oznacza, że taki suplement trzeba brać przez cały czas żeby utrzymać dobre parametry. Tabletki Cardione mają składniki wpływające na życiowe procesy odpowiadające za pracę serca i krążenie krwi. Podczas kuracji ciśnienie krwi się obniża, a tętno odzyskuje prawidłowy rytm.

Nie dochodzi do przerostu komór serca ani deformacji naczyń krwionośnych, mięsień sercowy może pracować normalnie i nie dochodzi do zaburzeń w przepływie krwi. Cardione poprawia także lepkość krwi oraz jej skład.

cardione skład, efekty działania na nadciśnienie

Następny obszar działania Cardione to ochrona przed powikłaniami. Bardzo groźne dla układu krążenia, jak zresztą dla całego organizmu, są zmiany miażdżycowe. Miażdżyca bierze się z nadmiaru złego cholesterolu, który dzięki Cardione cholesterol wraca do właściwego poziomu. Na ściankach naczyń nie osadzają się złogi i żyły oraz tętnice mają prawidłowy, niepomniejszony rozmiar, przez co krew może krążyć swobodnie. Dodatkowo Cardione wzmacnia naczynia krwionośne, zwiększa ich elastyczność oraz wytrzymałość na uszkodzenia.

Czy kuracja z Cardione może być zagrożeniem dla zdrowia?

Stosując Cardione zgodnie z zaleceniami można uniknąć powikłań, w tym również tych najgorszych, jak zawał bądź udar. Pozytywne efekty będą jednak tylko przy prawidłowym dawkowaniu Cardione, dlatego nie wolno samodzielnie powiększać dawek tego suplementu. Osoby uczulone na składniki Cardione nie mogą prowadzić tej kuracji ze względu na ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, ale dla pozostałych osób Cardione jest całkowicie bezpieczny. Badania wykazały, że Cardione aplikowany zgodnie z zaleceniami nie powoduje efektów ubocznych, nie ma szkodliwych składników w formule, nie uzależnia.

Co tworzy skład tabletek Cardione? Składniki

Omega 3 to pierwszy składnik formuły. Są to kwasy tłuszczowe, dzięki którym dobrze pracuje mózg i serce. Zapobiegają one miażdżycy oraz innym chorobom układu krążenia. Są niezwykle korzystne dla osób w okresie rekonwalescencji po zawale bądź udarze. Drugi składnik to ekstrakt z pokrzywy. Jest ona znana ze swoich właściwości oczyszczających i moczopędnych – wspiera nerki i pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Pokrzywa obniża ciśnienie oraz aktywuje procesy odpowiedzialne za tworzenie nowych czerwonych krwinek.

Następny składnik to ekstrakt z głogu. Roślina ta od lat stosowana jest jako naturalny lek na serce, ponieważ stabilizuje pracę serca, pomaga w leczeniu tachykardii, poprawia krążenie. Głóg ma też właściwości oczyszczające – usuwa blaszki miażdżycowe z naczyń krwionośnych oraz zapobiega tworzeniu się skrzepów.

www.Cardione.com

Pozostała część formuły Cardione to kompleks witaminowy, wzmacniający serce. Ryboflawina to witamina odpowiedzialna za optymalne dotlenienie organizmu oraz zwiększenie ilości czerwonych krwinek, ma także dobry wpływ na układ nerwowy, zapobiegając lękom. Tiamina poprawia metabolizm węglowodanów i lipidów, wzmacnia mięsień sercowy, poprawia wydolność organizmu. Ma także właściwości odmładzające i regenerujące, dlatego dzięki niej naczynia krwionośne dłużej zachowują dobrą kondycję.

Witamina B6 pomaga usunąć blaszki miażdżycowe i obniża wysoki cholesterol. Prócz tego poprawia krążenie w okolicach głowy, dobrze wpływa na koncentrację i możliwości intelektualne. Ostatnim składnikiem formuły Cardione jest witamina B12. Ma ona właściwości wzmacniające, odpowiada za dobry sen i możliwości umysłowe, poprawia jakość naczyń krwionośnych.

Badania potwierdzające skuteczność tabletek Cardione

Skąd wiadomo, że Cardione są tak dobre na nadciśnienie, jak opisuje to producent? Skuteczność tego suplementu udało się potwierdzić klinicznie, podczas badań z udziałem ponad 200 osób ze stwierdzonym nadciśnieniem. W trakcie kuracji zaobserwowano, że u ponad 80 procent osób ataki nadciśnienia ustąpiły już po pierwszych trzech dniach suplementacji, natomiast po tygodniu już prawie wszystkie osoby przestały odczuwać objawy nadciśnienia. Regularne przyjmowanie Cardione pozwoliło obniżyć u niemal 100 procent osób ciśnienie do poziomu około 130/90.

cardione apteka

Specjaliści potwierdzają, że właśnie Cardione to odpowiedni suplement do obniżenia ciśnienia w sposób naturalny. Jest to lepsze rozwiązanie niż silne leki, które nie we wszystkich przypadkach trzeba brać. Cardione działa szybko i łagodnie, nie powoduje efektów ubocznych, odnawia naczynia krwionośne i wzmacnia mięsień sercowy. Według lekarzy, po Cardione warto sięgnąć jak najszybciej, a wtedy leczenie potrwa krócej i będzie mniej kłopotliwe.

Jak dawkuje się tabletki Cardione? Stosowanie

Jeden cykl suplementacji Cardione powinien trwać przynajmniej 30 dni. Jeśli to konieczne, suplementację można wydłużyć. Producent zapewnia, że stosowanie Cardione nie wpływa na działanie pozostałych leków przyjmowanych przez pacjenta, jednak gdy nie ma się pewności co do takiej łączonej kuracji, to można się zgłosić do swojego lekarza po konsultację.

Tabletki Cardione bierze się po jednej kapsułce rano i wieczorem, zawsze przed posiłkiem. Tabletki popija się wodą. Przy bardzo wysokim nadciśnieniu może być konieczne powtórzenie cyklu suplementacji, ale nie wolno przyjmować jednocześnie większej liczby tabletek.

Jakie są korzyści przyjmowania Cardione?

Cardione to jedyny suplement bez recepty, który trwale normalizuje ciśnienie tętnicze wyłącznie dzięki naturalnym metodom. Poza obniżeniem ciśnienia Cardione wpływa także na właściwy poziom cholesterolu, co zapobiega miażdżycy. Ma pozytywny wpływ na elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych. Jest wyjątkowo skuteczny w zapobieganiu zawałom i udarom.

Cardione to doskonały, naturalny preparat zapobiegający chorobom układu krążenia. Tu warto dodać, że choroby wieńcowe są główną przyczyną śmiertelności, a najczęściej do zgonu dochodzi z powodu udaru mózgu albo zawału serca. Przyjmując Cardione można uniknąć powikłań, poprawić swoje zdrowie i wzmocnić serce.

Co o skuteczności Cardione mówią pacjenci? Opinie

Wiedziałam że mam nadciśnienie, ale trochę to bagatelizowałam. W końcu czułam się już na tyle źle, że coś musiałam z tym zrobić. Brałam różne tabletki na serce, i wprawdzie ciśnienie po nich rzeczywiście się obniżało, ale doświadczałam przy okazji wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych. Jedynie Cardione mi pomaga, bo obniża ciśnienie i nie wywołuje dodatkowych objawów.” Monika, 51 lat

Zawał przeszedł mój tata, ja tego wolałem uniknąć. Nadciśnienie miałem już na tyle wysokie, że sama dieta mi nie wystarczała, potrzebny był jeszcze suplement. Wybrałem Cardione, bo w nim nie ma żadnej chemii, składniki rzeczywiście pomagają na serce. Po jednym cyklu ani razu nie miałem już podwyższonego ciśnienia.” Darek, 42 lata\

„Szkoda że o Cardione nie słyszałam wcześniej, uniknęłabym łykania dziesiątek zupełnie nieskutecznych leków. Tabletki które brałam poprzednio albo nie pomagały, albo źle się po nich czułam. Z Cardione nadciśnienia można się pozbyć w bardzo prosty sposób, bez skutków ubocznych, w ciągu kilku tygodni. Kiedy nie zmierzę ciśnienia, to zawsze jest w normie, a ja mam doskonałe samopoczucie.” Teresa, 61 lat

Oficjalna Stronawww.Cardione.com
Cena179 zl
OpinieSprawdź tutaj
Ilość tabletek w opakowaniu30 sztuk

Ile kosztuje opakowanie tabletek Cardione? Cena

cardione cena

Cardione ma bardzo starannie opracowany skład i wysokie dawki składników aktywnych, dlatego jest droższy od wielu zwykłych preparatów na serce. Właśnie przez ten wysokiej jakości skład Cardione jest bardzo dobrym suplementem na poprawę funkcjonowania układu krążenia, więc jego cena jest w pełni uzasadniona, co zresztą potwierdzają także komentarze samych pacjentów. W dodatku teraz można skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej promocji, w ramach której cena została obniżona o połowę, z 358 zł na jedynie 179 zł.

Gdzie sprzedawany jest Cardione? Apteka, Producent

Producent bardzo dba o utrzymanie wysokiej jakości tego suplementu, stąd dość ograniczona dystrybucja i brak Cardione w aptekach. Suplement jest oficjalnie sprzedawany jedynie przez stronę producenta, nie jest też wystawiany na Allegro czy Amazon, dlatego oferty spoza certyfikowanej dystrybucji to niemal zawsze podróbki.

Zgłoszenie zostawia się na stronie producenta – w formularzu podaje się tylko imię oraz numer telefonu. Po dalsze informacje zgłasza się operator, a po uzgodnieniu szczegółów transakcji paczka z tabletkami Cardione jest wysyłana na wskazany adres. Płatność jest przy odbiorze, dzięki czemu nie trzeba się martwić o swoje pieniądze i legalność transakcji.

Czy tabletki na nadciśnienie są skuteczne ?

Tak, pomagają w regulacji ciśnienia tętniczego i w normalnym funkcjonowaniu na codzień

Czy kupię cardione w aptece ?

Niestety nie, jest to preparat do nabycia tylko i wyłącznie na stronie producenta

Czy cardione jest bezpieczny dla zdrowia?

Jest to suplement zrobiony tylko i wyłącznie z naturalnych składników, jeśli nie jesteś pewny co do przyjmowania tabletek, najpierw skontaktuj sie ze swoim lekarzem rodzinnym.

Czy wysyłacie tabletki za granice ?

Cardione sprzedawany jest w wielu krajach Europy i nie ma problemu z wysyłką za granice

4 komentarze do “Cardione Na Nadciśnienie – jaki ma skład, czy jest skuteczny, jakie opinie specjalistów znajdziemy w internecie, jaka cena, ile kosztuje”

 1. Jakie macie efekty po stosowaniu tabletek cardione, czy są skuteczne i robiliście wyniki po stosowaniu powiedzmy po miesiącu czasu ? Stosowałam różnego rodzaju preparaty z różnym skutkiem, jak pewnie wiecie jest trochę tego na rynku a co do skuteczności to różnie bywa, nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto, Czytałam opinie na innych portalach i forum i bardzo sobie zachwalają te tabletki, ciekawa jestem jak to wygląda u was ?

  Odpowiedz
 2. Polecam, jeśli macie problemy z cholesterolemi i podwyższonym ciśnieniem to u mnie się sprawdził, dwa miesiace stosowania, choć profilaktycznie dalej sobie biorę te tabletki gdyż mam jeszcze jedno opakowanie,

  Odpowiedz
 3. Jedne z lepszych produktów, które mi naprawdę pomogły, jedyne za szczerzenie to cena, teraz to wszystkie te leki takie drogie, no ale czego nie robi się dla zdrowia

  Odpowiedz
 4. No o serce trzeba zadbać to podstawa, jest to mięśnień który pracuje dla nas całą dobę i nie może mieć przerw, w naszym przypadku przerwa oznacza śmierć więc lepiej badać się po 40 przynajmniej raz w roku odpowiednio się odżywiać i też ćwiczyć wtedy serce odwdzięczy na się długim zdrowym życiem

  Odpowiedz

Dodaj komentarz