Urinol Pro Kapsułki – Opinie, Forum, Skład, Cena, Gdzie Kupić, Apteka

5/5 - (2 głosy)

Urinol Pro Kapsulki Na nietrzymanie moczu. Poznaj i sprawdź jego działanie i skuteczność. Problem z nietrzymaniem moczu wystepuję częśto u kobiet po 40 roku życia i narasta w trakcie menopauzy i jest to najczęściej problem kobiet które cięzko przechodzą ten okres. UrinolPro jest skutecznym produktem którego pełną recenzję znjadziesz właśne na stronie poświęconej temu problemowi – sprawdź szczegółową recenzję Urinol Pro.

Nietrzymanie moczu – objawy i przyczyny

Nietrzymanie moczu jest bardzo niekomfortowe i zaniża samoocenę. Osoby, które cierpią na tę przypadłość, niechętnie wychodzą z domu by spotkać się z innymi, przeszkadza to także w intymnych kontaktach z bliską osobą. Niestety, wiele osób zbyt się wstydzi swojej przypadłości i nie zgłasza do lekarza, przez co dolegliwości coraz bardziej się nasilają – a jak alarmują lekarze, takie lekceważenie niepokojących objawów, nawet jeśli choroba jest dopiero na początkowym stadium rozwoju, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

problemy z oddawaniem moczu

Skąd jednak w ogóle bierze się nietrzymanie moczu? Rzadko ma to związek z jakąś wrodzoną, genetyczną wadą. U kobiet najczęściej jest to konsekwencją porodów i menopauzy, albo wynika to z niezdrowego stylu życia, co osłabia mięśnie okalające cewkę moczową, u mężczyzn winny jest przerost prostaty. Nietrzymanie moczu może być też wynikiem otyłości, przebytych chorób układu moczowo-płciowego, chorób układu nerwowego, uszkodzeń w obrębie miednicy.

Nietrzymanie moczu to problem głównie żeńskiej części populacji – w starszych grupach wiekowych może dotyczyć nawet 45 procent kobiet. Z wiekiem rośnie też ryzyko nietrzymania moczu u mężczyzn, co wiąże się z większą częstotliwością występowania problemów prostatą – po 40-tce nawet co piąty mężczyzna może mieć trudności z prawidłowym oddawaniem moczu.

Wyróżnia się kilka rodzajów nietrzymania moczu:

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

występuje podczas wysiłku fizycznego, kiedy rośnie ciśnienie w jamie brzusznej, przy czym często wystarczy już niewielki wysiłek jak kaszel albo śmiech, a mocz wypływa bezwiednie, bez uczucia parcia jak podczas prawidłowej mikcji;

Nietrzymanie moczu z parcia

polega na mimowolnym popuszczaniu moczu wskutek silnego parcia, co wynika z nadpobudliwości pęcherza;

Mieszane nietrzymanie moczu

połączenie objawów wysiłkowego i naglącego nietrzymania moczu;

Nietrzymanie moczu z przepełnienia

występuje głównie u mężczyzn z przerośniętą prostatą, kiedy pęcherz jest nadmiernie wypełniony moczem i nie można nad nim zapanować;

Kiedy sięgnąć po Urinol Pro? Najczęściej występujące objawy problemu z pęchcerzem:

  • częsta potrzeba chodzenia do toalety, mimo że pęcherz nie jest wcale pełny
  • odczuwane silne parcie na pęcherz
  • osłabienie mięśni dna miednicy
  • niewielkie wycieki moczu podczas aktywności fizycznej

Zgodnie z zapewnieniami producenta, Urinol Pro przynosi poprawę już po pierwszej przyjętej dawce. Objawy powoli ustępują, potrzeba oddawania moczu jest z każdym dniem coraz słabsza, a po zakończeniu kuracji wizyty w toalecie są już normalnej częstotliwości. Na przebieg kuracji nie ma wpływu to, jak wiele płynów spożywamy – można pić dużo, w tym takie napoje jak kawa, a i tak stan pęcherza będzie coraz lepszy. Również niskie temperatury nie powodują osłabienia pęcherza i nie zmuszają, by często biegać za potrzebą.

Jak działa Urinol Pro?

urinol pro

Możliwości Urinol Pro można w pełni dostrzec tylko stosując suplement według wytycznych producenta – ważne jest, by regularnie dostarczać dawki ze składnikami aktywnymi, które non stop oddziałują na pracę układu moczowego. Suplement oczyszcza bardzo dokładnie drogi moczowe z wszystkich bakterii i zanieczyszczeń, udrażnia przepływ moczu i łagodzi ból, jaki towarzyszy przy oddawaniu moczu. Jest też wyjątkowo skuteczny przy likwidowaniu stanów zapalnych, które często nasilają problemy z niekontrolowanym oddawaniem moczu.

Przy dłuższej suplementacji Urinol Pro może się przyczynić nawet do rozbicia mniejszych kamieni nerkowych i usprawnieniu pracy nerek, co ma duży związek z funkcjonowaniem pęcherza moczowego.

Kuracja przebiega stopniowo, tak by nie narazić organizmu na zbyt gwałtowne zmiany, co mogłoby pociągnąć za sobą niepożądane skutki. Suplementację można podzielić na kilka etapów:

Tydzień pierwszy

Nie ma już dyskomfortu związanego z ciągłym parciem na pęcherz i uczuciem, że nie udało się go opróżnić do końca mimo wizyty w toalecie. Oddawanie moczu przestaje być bolesne, wycieki moczu są słabsze i rzadsze.

Tydzień drugi

Po 14 dniach kuracji parcie na pęcherz jest już w granicach normy, nie ma nagłej potrzeby oddawania moczu przy gwałtownej zmianie temperatury, po wypiciu większej ilości płynów czy w momencie zdenerwowania.

Jeden miesiąc

Po 30 dniach przyjmowania suplementu problem mimowolnego oddawania moczu powinien już całkowicie zniknąć. Nie ma wycieków moczu nawet podczas dużego wysiłku, nie dochodzi do popuszczania moczu przy kaszleniu, śmianiu się albo kichaniu. Samopoczucie się wyraźnie poprawia i wraca chęć do życia. Niektóre składniki Urinol Pro mogą nawet podnieść nasze libido.

Urinol Pro jakie efekty działania?

  • znika dyskomfort związany z nietrzymaniem moczu
  • mniejszy nacisk na pęcherz
  • rzadsze wizyty w toalecie
  • możliwość spokojnego przespania całej nocy
  • brak stresu, że niespodziewanie dojdzie do wycieku moczu

Czy Urinol Pro ma skutki uboczne?

Urinol Pro działa na każdą przyczynę nietrzymania moczu i można go brać razem z innymi lekami, jeśli składy się nie pokrywają. Ciężej chore osoby mogą zapytać lekarza, czy przyjmowanie nowego suplementu nie wpłynie negatywnie na kurację lekową – najczęściej nie ma z tym problemu, zresztą lekarze sami polecają Urinol Pro jako bardzo dobry środek na nietrzymanie moczu.

www.UrinolPro.com

W okresie ciąży i karmienia piersią powinno się unikać jakichkolwiek leków czy suplementów, chyba że lekarz zaleci inaczej, dlatego również kurację Urinol Pro lepiej odłożyć na późniejszy moment.

Przeciwwskazaniem do stosowania Urinol Pro jest alergia na składniki znajdujące się w tabletkach Urinol Pro, są to jednak tylko nieliczne przypadki.

Jak przyjmować Urinol Pro?

Kuracja musi przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta. Dawek nie należy powiększać, to i tak nie przyspieszy ich działania – w trudniejszych przypadkach rekomendowanym rozwiązaniem jest po prostu przeprowadzenie pełnej kuracji trwającej 90 dni. Jeden miesiąc suplementacji wystarczy w łagodniejszych stanach, u osób młodszych i w lepszej kondycji zdrowotnej. Przerwanie suplementacji przed upływem 30 dni zniweczy cały osiągnięty wcześniej efekt – tabletki trzeba wziąć do końca, nawet jeśli stan się bardzo poprawił już w przeciągu pierwszych kilku dni.

Jedną kapsułkę Urinol Pro trzeba wziąć rano na czczo i popić ją szklanką wody. Tabletki mają wygodną do połknięcia formę, więc ich aplikacja nie powinna nastręczać żadnych problemów. Co jeśli zapomnimy o planowej dawce? Zamiast brać kolejnego dnia dwie kapsułki należy wydłużyć suplementację o dodatkowy dzień. Warto jednak pilnować terminów, bo nawet takie niewielkie przerwy mogą spowolnić działanie preparatu.

Urinol pro opinie

Urinol Pro zyskał aprobatę lekarzy. A co z uznaniem wśród klientów? Nie brak głosów, że to bardzo dobry środek, który daje dokładnie to, co obiecuje producent, a niekiedy otrzymane efekty są nawet lepsze niż można było się spodziewać przed rozpoczęciem kuracji. Na forach można przeczytać na przykład takie komentarze:

„Trzy razy byłam w ciąży i lekarz mnie ostrzegał, że mogą się pojawić u mnie problemy z utrzymaniem moczu. Wiem że ta przypadłość jest czasami tylko w trakcie ciąży i potem znika, ale u mnie niestety nic się nie zmieniło, kilka miesięcy po porodzie dalej nie mogłam w pełni zapanować nad pęcherzem. Kupiłam Urinol Pro zachęcona reklamą i po kilku tabletkach znacznie się poprawiło, a gdy skończyłam opakowanie już nic mi nie dolegało.” Renata

Cena Urinol Pro. Gdzie można go kupić?

urinol pro cena gdzie kupić

Gdzie można skorzystać z takiej ceny? Oczywiście na oficjalnej stronie prowadzonej przez producenta. To jedyne miejsce, gdzie klient otrzymuje gwarancję skuteczności i możliwość zwrotu produktu. Co jeśli znajdziemy Urinol Pro w niskiej cenie na innych stronach?

Raczej nie jest to oryginał, mimo że sprzedający próbuje przekonać, że tak właśnie jest. Producent nie wystawia swoich ofert na Allegro czy Amazon, skoro więc w takich serwisach pojawiają się tabletki Urinol Pro, niemal na sto procent są to wyłącznie podróbki – ich zakup to ryzyko, że kuracja nie tylko nie da pożądanych efektów, ale wręcz może być szkodliwa dla zdrowia.

Urinol Pro – FAQ

Kto może brać Urinol Pro?Czy Urinol Pro jest na receptę?

Do zakupu Urinol Pro nie jest potrzebna recepta.

Czy Urinol Pro jest w sprzedaży w aptekach?

Nie, producent nie zdecydował się na dystrybucję swoich tabletek w aptece.

Czy Urinol Pro pomaga na nietrzymanie moczu?

Tak, to tabletki, które działają na każdą przyczynę nietrzymania moczu.

Kto może brać Urinol Pro?

Tylko pełnoletnie osoby, natomiast płeć nie ma znaczenia.

Dodaj komentarz